M22-CK20 dvojitý kontaktní prvek, 2zapínací s bezšroubovými svorkami,čelní upevnění
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.012 kg |
| EAN: | 4015081075355 |
| Šířka (mm): | 9,5 mm |
| Hloubka (mm): | 27 mm |
| Výška (mm): | 35,8 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
