M22-D-G-X1/K10 tlačítko zapuštěné bez aretace zelené s popisem a spínací jednotkou
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.026 kg |
| EAN: | 4015082165123 |
| Šířka (mm): | 29,7 mm |
| Hloubka (mm): | 45 mm |
| Výška (mm): | 29,7 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
