M22-DL-R-XO tlačítko prosvětlené zapuštěné bez aretace červené s popisem
Parametry
- Barva tlačítka: Červené
- Počet řídicích míst: 1
- Typ čočky: Kulaté
- Průměr otvoru: 22 mm
- Šířka otvoru: 22 mm
- Výška otvoru: 6 mm
- Krytí (IP), na čelní straně: IP67
- Tvar tlačítka: Ploché
- Možnost osvětlení: Ano
- Spínací funkce se zablokováním: Ne
- Vratné tlačítko: Ano
- S čelním kroužkem: Ano
- Materiál čelního kroužku: plast
- Barva čelního kroužku: Chrom
- Hmotnost: 0,012 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 4015082169367 |
| Šířka (mm): | 29,7 mm |
| Hloubka (mm): | 19 mm |
| Výška (mm): | 29,7 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
