M22-DR-R-X0 tlačítko zapuštěné s aretací červené s popisem
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.011 kg |
| EAN: | 4015082166281 |
| Šířka (mm): | 29,7 mm |
| Hloubka (mm): | 19 mm |
| Výška (mm): | 29,7 mm |
| Množství v balení: | 5 |
| Průměr otvoru: | 22,5 |
| Šířka otvoru: | 0 |
| Výška otvoru: | 0 |
| Spínací funkce se zablokováním: | Ano |
| Vratné tlačítko: | Ne |
| Typ čočky: | Kulaté |
| Barva čelního kroužku: | Titan |
| Barva tlačítka: | Červená |
| Krytí (IP), na čelní straně: | IP67/IP69K |
| Materiál čelního kroužku: | Plast |
| Možnost osvětlení: | Ne |
| Počet řídicích míst: | 1 |
| Popsané: | Ano |
| S čelním kroužkem: | Ano |
| S ochranným krytem: | Ne |
| Stupeň krytí (NEMA), přední strana: | 4X |
| Tvar tlačítka: | Ploché |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
