Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.016 kg |
| EAN: | 4015082167455 |
| Krytí (IP): | IP67/IP69K |
| Šířka (mm): | 36,5 mm |
| Hloubka (mm): | 19 mm |
| Výška (mm): | 36,5 mm |
| Množství v balení: | 5 |
| Průměr otvoru: | 22,5 |
| S osvětlením: | Ne |
| Šířka otvoru: | 0 |
| Výška otvoru: | 0 |
| Druh odblokování: | Bez |
| Spínací funkce se zablokováním: | Ano |
| Stupeň krytí (NEMA): | 4X, 13 |
| Vratné tlačítko: | Ne |
| Typ čočky: | Kulaté |
| Barva čelního kroužku: | Chrom |
| Barva tlačítka: | Červená |
| Materiál čelního kroužku: | Plast |
| Možnost osvětlení: | Ne |
| S čelním kroužkem: | Ano |
| Tvar tlačítka: | Ploché |
| Napájecí napětí žárovky: | 0 V |
| Vhodné pro nouzové vypnutí: | Ne |
| Průměr krytky: | 36,5 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
