M22-DZ-B-GB14 Tlačítko pro zakrytá tepelná nadproudová relé, montážní průměr 22,3 mm
Tlačítkový štítek modrý RESET
-určeno pro:
ZW7...
ZB12
ZB32
ZB65
ZB150
-určeno pro:
ZW7...
ZB12
ZB32
ZB65
ZB150
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.013 kg |
| EAN: | 4015082548346 |
| Šířka (mm): | 30 mm |
| Hloubka (mm): | 120 mm |
| Výška (mm): | 30 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
