M22-E1 čelní deska pro montáž do panelu pro 1hlavici
Čelní desky pro montáž do panelu
-označovací štítky nelze použít, jsou-li tlačítka upevněna ve vertikálních sloupcích
případně i bez otvoru
-hliníkové, světle eloxované,včetně M22-XE...
-označovací štítky nelze použít, jsou-li tlačítka upevněna ve vertikálních sloupcích
případně i bez otvoru
-hliníkové, světle eloxované,včetně M22-XE...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.054 kg |
| EAN: | 4015082165413 |
| Šířka (mm): | 72 mm |
| Hloubka (mm): | 3 mm |
| Výška (mm): | 72 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
