M22-H3 Kryt plastový, světle šedý, krytí IP55 pouze ve spojení s montážními deskami M22-E.
Pro 3 jednotky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.163 kg |
| EAN: | 4015082165505 |
| Šířka (mm): | 108 mm |
| Hloubka (mm): | 95 mm |
| Výška (mm): | 59 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
