M22-I12 skříňka pro povrchovou montáž 12 jednotek, IP55
Skříňka pro povrchovou montáž M22-I12 , 12 pozic
RMQ-Titan skříňka pro povrchovou montáž včetně montážní desky pro upevnění kontaktních jednotek, spodní část skříňky v barvě antracit
Počet montážnch míst: 12
Předlisované otvory pro kabelové průchodky:
- dno: 2 x M32/25
- strany: 2 x M20
4 x M32/25
Barva: Ral 7035 světle šedá
Stupeň krytí IP 55
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.301 kg |
| EAN: | 4015082226886 |
| Šířka (mm): | 180 mm |
| Hloubka (mm): | 125 mm |
| Výška (mm): | 240 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
