M22-I3-M1 skříňka pro povrchovou montáž kompletní, IP67 , 69K
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.333 kg |
| EAN: | 4015082165321 |
| Šířka (mm): | 153 mm |
| Hloubka (mm): | 56 mm |
| Výška (mm): | 80 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
