M22-I3-M2 skříňka se dvěma tlačítky a kontrolkou, IP67, IP69K
Skříňka se dvěma tlačítky, IP67, IP69K
-se signálkou LED
-barva: bílá
-85 – 264 V AC
-kontakty: 2 x zapínací, 2 x vypínací
-se signálkou LED
-barva: bílá
-85 – 264 V AC
-kontakty: 2 x zapínací, 2 x vypínací
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.317 kg |
| EAN: | 4015082165338 |
| Šířka (mm): | 153 mm |
| Hloubka (mm): | 56 mm |
| Výška (mm): | 80 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
