Skříňka pro povrchovou montáž M22-I6 6 pozice EATON 216540
RMQ-Titan skříňka pro povrchovou montáž s nerezovými šrouby, spodní část skříňky v barvě antracit
Počet montážnch míst: 6
Předlisované otvory pro kabelové průchodky:
- dno: 2 x M20
- strany: 2 x M20
2 x M25/20
Barva: Ral 7035 světle šedá
Stupeň krytí IP 67, IP 69K
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.362 kg |
| EAN: | 4015082165406 |
| Šířka (mm): | 252 mm |
| Hloubka (mm): | 56 mm |
| Výška (mm): | 80 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
