M22-IY1 skříňka pro povrchovou montáž se žlutým vrškem, IP67 , 69K
Skříňka pro tlačítko nouzového zastavení M22-IY1 povrchová montáž
RMQ-Titan skříňka pro povrchovou montáž pro tlačítko nouzového zastavení s nerezovými šrouby, spodní část skříňky v barvě antracit
Počet montážnch míst: 1
Předlisované otvory pro kabelové průchodky:
- dno: 2 x M16
- strany: 1 x M20
2 x M25/20
Barva: RAL 1004 žlutá
Stupeň krytí IP 67, IP 69K
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.136 kg |
| EAN: | 4015082165369 |
| Šířka (mm): | 72 mm |
| Hloubka (mm): | 56 mm |
| Výška (mm): | 80 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
