M22-KC10 kontaktní prvek zapínací se šroubovými svorkami,zadní upevnění
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 4015082163808 |
| Šířka (mm): | 9,5 mm |
| Hloubka (mm): | 27 mm |
| Výška (mm): | 35,8 mm |
| ? Způsob montáže: | Upevnění na podlahu |
| Množství v balení: | 20 |
| Objímka/patice: | Bez |
| Počet rozpínacích kontaktů: | 0 |
| Počet spínacích kontaktů: | 1 |
| Provedení: | Nasazovací |
| Typ el. připojení: | Šroubové připojení |
| Jmenovitý provozní proud Ie při AC-15, 230 V: | 6 A |
| Počet přepínacích kontaktů: | 0 |
| Počet spínačů chybového signálu: | 0 |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
