Kompaktní signálky, IP67, IP69K
-bez žárovek
-pro výbojky, žárovky a LED do 2,4 W
-zlatý čelní kroužek
-s objímkou BA 9s
-bez žárovek
-pro výbojky, žárovky a LED do 2,4 W
-zlatý čelní kroužek
-s objímkou BA 9s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.017 kg |
| EAN: | 4015082169084 |
| Šířka (mm): | 29,7 mm |
| Hloubka (mm): | 41 mm |
| Výška (mm): | 29,7 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
