Plombovací kryt, IP65
stupeň krytí IP65
průhledný kryt s možností promáčknutí, po nouzovém zastavení a odplombování krytu lze znovu použít.
lze použít s M22-PV, M22-PVL, M22-PVS.
sousední otvory lze zakrýt záslepkami M22(S)-B v rastru 30 x 50 mm.
stupeň krytí IP65
průhledný kryt s možností promáčknutí, po nouzovém zastavení a odplombování krytu lze znovu použít.
lze použít s M22-PV, M22-PVL, M22-PVS.
sousední otvory lze zakrýt záslepkami M22(S)-B v rastru 30 x 50 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| EAN: | 4015082163976 |
| Barva: | Ostatní |
| Šířka (mm): | 48 mm |
| Hloubka (mm): | 51,6 mm |
| Výška (mm): | 48 mm |
| Množství v balení: | 2 |
| Provedení: | Ostatní |
| Transparentní: | Ne |
| Tvar: | Kulaté |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
