M22-PV/K11 tlačítko nouzového zastavení,sestava s 1spínacím a 1rozpínacím kontaktem
Tlačítko nouzového zastavení, IP66, IP69K
ovládací hlavice nouzového zastavení dle ČSN EN 418
pro uvolnění nutno vytáhnout
max. osazení: 4 x M22-(C)K...
hřibová hlavice červená (RAL 3000), patka tlačítka žlutá
ovládací hlavice nouzového zastavení dle ČSN EN 418
pro uvolnění nutno vytáhnout
max. osazení: 4 x M22-(C)K...
hřibová hlavice červená (RAL 3000), patka tlačítka žlutá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.062 kg |
| EAN: | 4015082165161 |
| Krytí (IP): | IP66 |
| Šířka (mm): | 36,5 mm |
| Hloubka (mm): | 45 mm |
| Výška (mm): | 36,5 mm |
| ? Způsob montáže: | Montáž |
| Množství v balení: | 5 |
| Počet rozpínacích kontaktů: | 1 |
| Počet spínacích kontaktů: | 1 |
| Průměr otvoru: | 22,5 |
| S osvětlením: | Ne |
| Druh odblokování: | Odjištění tahu |
| Stupeň krytí (NEMA): | 4X, 13 |
| Druh připojení pomocného proudového obvodu: | Závitová přípojka |
| Napájecí napětí žárovky: | 0 V |
| Průměr krytky: | 38 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
