M22-PV/KC02/IY tlačítko nouzového zastavení, IP66, IP69K Eaton 216524
Tlačítko nouzového zastavení, IP66, IP69K
ovládací hlavice nouzového zastavení zajištěné
proti manipulaci dle ČSN EN 418
pro uvolnění nutno vytáhnout
ovládací hlavice nouzového zastavení zajištěné
proti manipulaci dle ČSN EN 418
pro uvolnění nutno vytáhnout
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.194 kg |
| EAN: | 4015082165246 |
| Šířka (mm): | 72 mm |
| Hloubka (mm): | 56 mm |
| Výška (mm): | 80 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
