M22-PVS/K01 ovládací hlavice nouzového zastavení ovládané klíčem,IP67,zapnutí pomocí klíče
Ovládací hlavice nouzového zastavení ovládané klíčem, IP67, IP69K
-zámek MS1 s 1 klíčem
-opětovné zapnutí pomocí klíče
-individuální zámek MS1
-nelze použít jako systém univerzálního klíče
-sestava s 1rozpínacím kontaktem
-zámek MS1 s 1 klíčem
-opětovné zapnutí pomocí klíče
-individuální zámek MS1
-nelze použít jako systém univerzálního klíče
-sestava s 1rozpínacím kontaktem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.073 kg |
| EAN: | 4015082165147 |
| Šířka (mm): | 36,5 mm |
| Hloubka (mm): | 45 mm |
| Výška (mm): | 36,5 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
