M22-PVS-MS2 ovládací hlavice nouzového zastavení ovládané klíčem, IP67, IP69K2
Ovládací hlavice nouzového zastavení ovládané klíčem, IP67, IP69K2
-opětovné zapnutí pomocí klíče
-individuální zámek MS2 – MS20
-nelze použít jako systém univerzálního klíče
-opětovné zapnutí pomocí klíče
-individuální zámek MS2 – MS20
-nelze použít jako systém univerzálního klíče
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 4015081113217 |
| Šířka (mm): | 36,5 mm |
| Hloubka (mm): | 19 mm |
| Výška (mm): | 36,5 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
