Potenciometr M22-R1K 1 kΩ IP66, lineární, kroužek titan Eaton 229489
Potenciometr, IP66
-3 šroubové připojovací svorky, Pmax = 0,5 W
-přesnost hodnoty odporu: g 10% (linearní)
-M22…RH s velkým ovládacím knoflíkem
-3 šroubové připojovací svorky, Pmax = 0,5 W
-přesnost hodnoty odporu: g 10% (linearní)
-M22…RH s velkým ovládacím knoflíkem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.034 kg |
| EAN: | 4015082294892 |
| Šířka (mm): | 29,7 mm |
| Hloubka (mm): | 29,2 mm |
| Výška (mm): | 29,7 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
