Teleskopický nosič
pro přizpůsobení montážní hloubky přístrojů se zadní montáží v krabicích CI a
skříňkách s hloubkou 115 – 155 mm. Plynulé nastavení v rozpětí 64-95 mm pomocí
stupnice,upevnění šroubem, západkou.
(ČSN EN 60715).
Max. 10 ks M22-TC na 1 krabici CI, z toho 5 s tlačítky a aretací. Nepoužívat ve
spojení s ovládacími prvky nouzového zastavení.
Pro 3 prvky (kontakty/LED) se zadní montáží, včetně M22-ZA
pro přizpůsobení montážní hloubky přístrojů se zadní montáží v krabicích CI a
skříňkách s hloubkou 115 – 155 mm. Plynulé nastavení v rozpětí 64-95 mm pomocí
stupnice,upevnění šroubem, západkou.
(ČSN EN 60715).
Max. 10 ks M22-TC na 1 krabici CI, z toho 5 s tlačítky a aretací. Nepoužívat ve
spojení s ovládacími prvky nouzového zastavení.
Pro 3 prvky (kontakty/LED) se zadní montáží, včetně M22-ZA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.031 kg |
| EAN: | 4015082163983 |
| Šířka (mm): | 30 mm |
| Hloubka (mm): | 80 mm |
| Výška (mm): | 40 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
