Sada úchytek pod omítku
-skládá se ze dvou úchytek, které usnadňují instalaci krytů pro montáž pod omítku
-skládá se ze dvou úchytek, které usnadňují instalaci krytů pro montáž pod omítku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 4015082165543 |
| Šířka (mm): | 69 mm |
| Hloubka (mm): | 34 mm |
| Výška (mm): | 21 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
