M22-USB-SA Vestavná zásuvka USB 2.0 A/A s přípojným vedením
Vestavná zásuvka USB 2.0 A/A s přípojným vedením
-IP65 s uzavřeným krytem
-IP20 se zástrčkou v zapojeném stavu
-čelní montáž
-sériové vedení s pevně připojenou zástrčkou
-USB 2.0, typ A
-IP65 s uzavřeným krytem
-IP20 se zástrčkou v zapojeném stavu
-čelní montáž
-sériové vedení s pevně připojenou zástrčkou
-USB 2.0, typ A
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.043 kg |
| EAN: | 4015081071500 |
| Šířka (mm): | 120 mm |
| Hloubka (mm): | 120 mm |
| Výška (mm): | 30 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
