M22-WRK/K10 sestava hlavice otočná a 1spínacího kontaktu
Otočný přepínač, IP66
-černý otočný úchyt
-funkce (aretace ano/ne) může být změněna použitím kódovacích adaptérů M22-XC-Y
-spínací polohy 0, I, II odpovídají poloze ovládacích prvků při čelním pohledu.
-dvoupolohová,aretovaná
-černý otočný úchyt
-funkce (aretace ano/ne) může být změněna použitím kódovacích adaptérů M22-XC-Y
-spínací polohy 0, I, II odpovídají poloze ovládacích prvků při čelním pohledu.
-dvoupolohová,aretovaná
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.028 kg |
| EAN: | 4015082165185 |
| Šířka (mm): | 29,7 mm |
| Hloubka (mm): | 45 mm |
| Výška (mm): | 29,7 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
