M22-WRK3/K20 sestava hlavice s otočným úchytem a 2spínacími kontakty
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.037 kg |
| EAN: | 4015082165208 |
| Krytí (IP): | IP66 |
| Šířka (mm): | 29,7 mm |
| Hloubka (mm): | 45 mm |
| Výška (mm): | 29,7 mm |
| Množství v balení: | 5 |
| Počet rozpínacích kontaktů: | 0 |
| Počet spínacích kontaktů: | 2 |
| Průměr otvoru: | 22,5 |
| Se světelným zdrojem: | Ne |
| Šířka otvoru: | 0 |
| Typ el. připojení: | Šroubové připojení |
| Výška otvoru: | 0 |
| Počet přepínacích kontaktů: | 0 |
| Spínací funkce se zablokováním: | Ano |
| Stupeň krytí (NEMA): | 12 |
| Vratné tlačítko: | Ne |
| Barva čelního kroužku: | Titan |
| Barva tlačítka: | Černá |
| Materiál čelního kroužku: | Plast |
| Možnost osvětlení: | Ne |
| S čelním kroužkem: | Ano |
| Počet spínacích poloh: | 3 |
| Typ ovládacího prvku: | Páčka |
| Napájecí napětí: | 0 - 0 V |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
