M22-XD-R tlačítková výplň do neprosvětlených tlačítek zapuštěné konstrukce červené
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.001 kg |
| EAN: | 4015082164232 |
| Barva: | Červená |
| Šířka (mm): | 24 mm |
| Hloubka (mm): | 24 mm |
| Výška (mm): | 3 mm |
| Vnější průměr: | 23 mm |
| Konstrukce: | Ploché |
| Množství v balení: | 10 |
| Tvar: | Kulaté |
| Potisk: | Ostatní |
| Doslovný otisk: | Žádný |
| Jazyk otisku: | Jiné |
| Potisk ISO symboly: | Žádné |
| Možnost gravury: | Ne |
| Průměr programu: | 22 mm |
| Vhodné pro hřibové tlačítko: | Ne |
| Vhodné pro signálku: | Ne |
| Vhodné pro signální svítidlo: | Ne |
| Vhodné pro světelné tlačítko: | Ne |
| Vhodné pro tlačítkový spínač: | Ano |
| Vhodné pro volicí spínač: | Ne |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
