Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.002 kg |
| EAN: | 4015082164546 |
| Šířka (mm): | 29 mm |
| Hloubka (mm): | 29 mm |
| Výška (mm): | 9 mm |
| Konstrukce: | Ploché |
| Množství v balení: | 10 |
| Průměr (mm): | 30 mm |
| Montážní průměr: | 22,5 mm |
| Popsané: | Ne |
| Barva čočky: | Červená |
| Tvar čočky: | Kulaté |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
