M22-XLED-T testovací prvek pro LED 12 - 240V AC/DC
Příslušenství pro LED prvky
-čelní a zadní upevnění
-testovací prvek pro LED
-pro kontrolu zapojených LED se šroubovými připojovacími svorkami
-čelní a zadní upevnění
-testovací prvek pro LED
-pro kontrolu zapojených LED se šroubovými připojovacími svorkami
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.011 kg |
| EAN: | 4015082310790 |
| Šířka (mm): | 10 mm |
| Hloubka (mm): | 37 mm |
| Výška (mm): | 30 mm |
| Množství v balení: | 10 |
| Náhradní díl: | Ne |
| Příslušenství: | Ano |
| Druh elektrického příslušenství: | Rezistorový blok |
| Druh mechanického příslušenství: | Ostatní |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
