M22-XLED220 Příslušenství pro LED prvky,předřadný rezistor pro napájení prvků 220V LED
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.011 kg |
| EAN: | 4015082715410 |
| Šířka (mm): | 10 mm |
| Hloubka (mm): | 37 mm |
| Výška (mm): | 30 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
