M22-XLED230-T testovací prvek pro LED 85 - 264V AC
Příslušenství pro LED prvky
-testovací prvek pro LED
-pro kontrolu zapojených LED se šroubovými připojovacími svorkami
-testovací prvek pro LED
-pro kontrolu zapojených LED se šroubovými připojovacími svorkami
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.011 kg |
| EAN: | 4015082310806 |
| Šířka (mm): | 10 mm |
| Hloubka (mm): | 37 mm |
| Výška (mm): | 30 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
