Zvyšovací můstek
-pro současné sepnutí krajního a středího kontaktu u třípolohových přepínačů M22-W...3,
-střední kontakt u třípolohových přepínačů bez prosvětlení, (1 ks)černý
-pro současné sepnutí krajního a středího kontaktu u třípolohových přepínačů M22-W...3,
-střední kontakt u třípolohových přepínačů bez prosvětlení, (1 ks)černý
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.001 kg |
| EAN: | 4015082164058 |
| Šířka (mm): | 11 mm |
| Hloubka (mm): | 19 mm |
| Výška (mm): | 16 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
