Modul LED 15W, 1600 lumen, bílá neutrální, s magnetem, 56LED SMD diod, GXLM001
LED modul 15W se svítivostí 1600 lumen v barvě světla neutrální bílá s magnety pro rychlou a snadnou montáž do stávajícího svítidla nebo jakéhokoliv svítidla v kruhovém provedení
- univerzální LED modul pro rychlou montáž
- magnetické patky usnadňující instalaci
- přívod zakončený bezšroubovým konektorem
- napájení síťovým napětím - integrovaný zdroj napájení je součástí modulu
- energetická účinnost EEI třída : A++
- vysoká svítivost : 105 lumen / W
- technologie LED SMD 2835
- 85% úspora elektrické energie
- životnost : 35.000 hodin dle směrnice ErP
technické parametry LED modulu :
napájení : 230V
příkon : 15W
svítivost : 1600 lumen
náhrada za běžnou vláknovou žárovku 105 W
počet LED SMD 2835 : 56 ks na základně s ideálním rozmístěním
barva světla : 4200 Kelvin - neutrální bílá
montáž : na stěnu nebo strop
provozní teplota : -20°C + 60°C
úhel vyzařování světla : 120°
stmívání : NE
životnost : 35.000 hodin dle směrnice ErP/LLMF 70%
certifikace : CE, RoHS
RA : 80
rozměry : průměr 170 mm, výška 21mm, výška podstavců s magnetem 15mm, průměr elektronického trafa 57mm
hmotnost : 0,1 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8592660112466 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 170 mm |
| Příkon (W): | 15 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 1600 lumen |
| Životnost: | 35000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
