Modul LED 24W, 2500 lumen, bílá neutrální, s magnetem, 84LED SMD diod, GXLM002
LED modul 24W se svítivostí 2500 lumen v barvě světla neutrální bílá s magnety pro rychlou a snadnou montáž do stávajícího svítidla nebo jakéhokoliv svítidla v kruhovém provedení
- univerzální LED modul pro rychlou montáž
- magnetické patky usnadňující instalaci
- přívod zakončený bezšroubovým konektorem
- napájení síťovým napětím - integrovaný zdroj napájení je součástí modulu
- energetická účinnost EEI třída : A++
- vysoká svítivost : 105 lumen / W
- technologie LED SMD 2835
- 85% úspora elektrické energie
- životnost : 35.000 hodin dle směrnice ErP
technické parametry LED modulu :
napájení : 230V
příkon : 24W
svítivost : 2500 lumen
náhrada za běžnou vláknovou žárovku 150 W
počet LED SMD 2835 : 84 ks na základně s ideálním rozmístěním
barva světla : 4200 Kelvin - neutrální bílá
montáž : na stěnu nebo strop
provozní teplota : -20°C + 60°C
úhel vyzařování světla : 120°
stmívání : NE
životnost : 35.000 hodin dle směrnice ErP/LLMF 70%
certifikace : CE, RoHS
RA : 80
rozměry : průměr 210 mm, výška 21mm, výška podstavců s magnetem 15mm, průměr elektronického trafa 57mm
hmotnost : 0,13 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8592660112473 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 210 mm |
| Příkon (W): | 24 W |
| Svítivost (lumen): | 2500 lumen |
| Životnost: | 35000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
