Mureva Styl MUR36025 Kompletní zásuvka 230V s kolíkem + přepínač střídavý č.6, IP55
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky Mureva Styl IP55 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 3606480789809 |
| Barva: | antracit |
| Řazení: | č.6 |
| Šířka (mm): | 147 mm |
| Hloubka (mm): | 64 mm |
| Výška (mm): | 76 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | IP55 |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| Barva RAL: | 7035 |
| Druh ovládání: | Kolébka/tlačítko |
| Druh upevnění: | Upevnění se šroubem |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
