Náhradní díl MDZ KB montážní deska do zateplení Kopos
?
Náhradní díl montážní desky do zateplení je samostatná deska, která se běžně dodává v setu MDZ. Desku je nutné použít pouze v kombinaci s nosným tubusem v obvyklém montážním postupu. Samostatné použití náhradního dílu, bez nosného tubusu není možné. Součástí náhradního dílu jsou čtyři samořezné šrouby pro přichycení desky k tubusu.
Technické parametry:
- Určeno: pro montáž do zateplovacích systémů, pro montáž přístrojů na povrch.
- Barva: šedá
- Materiál: Polypropylen
- Třída reakce na oheň podkladového materiálu: A1 - F
- Bezolovnatý materiál: ano
- Samozhášivý materiál: 30 sekund
- Jmenovité napětí: 400 V/AC
- Jmenovitý proud: 16 A
- Teplotní odolnost: -25 až 60 °C
- Rozměry: 119 x 119 x 19,5 mm
- Hmotnost: 80 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Instalační krabice pro montáž do zateplených fasád domů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.078 kg |
| EAN: | 8595568925282 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 119 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| ? Způsob montáže: | Montáž na stěnu/strop |
| Délka (mm): | 119 mm |
| Druh průchodky skříně: | Ostatní |
| Jmenovité provozní napětí Ui: | 500 V |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž do půdy: | Ne |
| Montáž pod vodou: | Ne |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | Ne |
| Osazení: | Bez |
| Pro výbušnou zónu plynu: | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu: | Bez |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu: | Ne |
| Se stíněním: | Ne |
| Teplota použití: | -25 - 60 °C |
| Tvar: | Ostatní |
| Zachování funkce: | Bez |
| Zavedení zezadu: | Ano |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
