Neo® rámeček jednonásobný 3901M-A00110 42 ledová zelená ABB
Rámeček jednonásobný Neo® v barvě ledová zelená od českého výrobce ABB
Neo® a Neo® Tech - jiný a zvláštní, prostě neomylně svůj.
Velmi netradiční design firmy ABB, který vyniká nejen velkým množstvím kombinací barev, ale jemuž také dominuje úzká páčka pro přepínání přístrojů s prosvětlením. Vždycky najdete světlo.
Technické parametry rámečku jednonásobného 3901M-A00110 :
Barva: ledová zelená
Typ: Rámeček pro elektroinstalační přístroje, jednonásobný
Design: Neo®
Designová řada Neo® a Neo® Tech jako většina moderních designů je stavebnicí přístrojů, krytů a rámečků = rádi Vám pomůžeme s výběrem přesných dílů pro Váš výběr.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámečky Neo®(Tech) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595017246470 |
| Barva: | ledová zelená |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Hloubka (mm): | 11,7 mm |
| Výška (mm): | 90 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 1 |
| Směr montáže: | Vodorovný nebo svislý |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Designová řada: | Neo® |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Vhodné pro instalaci pod omítku: | Ano |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
