NILOÉ Step pokojový termostat barva bílá Legrand 863141B
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termostaty, čidla, stmívače Niloé Step |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3414972879088 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 75,8 mm |
| Hloubka (mm): | 46,4 mm |
| Výška (mm): | 75,8 mm |
| Krytí (IP): | IP21 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Barva RAL: | 9003 |
| Diferenciální hodnota: | 2 K |
| Druh připojení: | 3-vodič |
| Externí čidlo: | Ne |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Nastavitelný diferenciál: | Ano |
| Ovládání: | Otočný knoflík |
| Ovládání topení/klimatizace/ventilace: | Ano |
| Počet modulů: | 1 |
| Provedení: | Ostatní |
| S displejem: | Ne |
| S přijímačem: | Ne |
| Typ senzoru: | Ostatní |
| Výrobní společnost : | LEGRAND s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sokolovská 100/94 Praha 8 180 00 |
| E-mail : | technicka.podpora@legrandcs.cz |
