NILOÉ Step rámeček jednonásobný, krytí IP44, barva hliník, Legrand 863396
Rámeček 1-násobný v krytí IP44 Niloé Step barva hliník od prověřeného výrobce Legrand
Rámeček 1-násobný v krytí IP44 pro elektroinstalační přístroje modelové řady Legrand Niloé Step
Barva: hliník
Materiál: plast
Typ povrchu: matný
Krytí: IP44
Designová řada: Niloé Step
Výrobce: Legrand
Rámečky Niloé Step od výrobce Legrand mají ostré hrany a působivé barvy, jež lze kombinovat. Tento design je diskrétní a zároveň skvěle ladí s moderním až avantgardním vzhledem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Legrand Niloé Step rámečky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3414971838932 |
| Barva: | hliník |
| Šířka (mm): | 86 mm |
| Hloubka (mm): | 10 mm |
| Výška (mm): | 86 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 1 |
| Směr montáže: | Vodorovný nebo svislý |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Výrobní společnost : | LEGRAND s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sokolovská 100/94 Praha 8 180 00 |
| E-mail : | technicka.podpora@legrandcs.cz |
