NILOÉ Step rámeček trojnásobný, barva černá, Legrand 863593
Rámeček 3-násobný Niloé Step barva černá od prověřeného výrobce Legrand
Rámeček 3-násobný pro elektroinstalační přístroje modelové řady Legrand Niloé Step
Barva: černá
Materiál: plast
Typ povrchu: matný
Designová řada: Niloé Step
Výrobce: Legrand
Rámečky Niloé Step od výrobce Legrand mají ostré hrany a působivé barvy, jež lze kombinovat. Tento design je diskrétní a zároveň skvěle ladí s moderním až avantgardním vzhledem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Legrand Niloé Step rámečky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3414971843431 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 228 mm |
| Hloubka (mm): | 10 mm |
| Výška (mm): | 86 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 3 |
| Směr montáže: | Vodorovný nebo svislý |
| Výrobní společnost : | LEGRAND s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sokolovská 100/94 Praha 8 180 00 |
| E-mail : | technicka.podpora@legrandcs.cz |
