Ohřívač vody 10 litrů tlakový, ESH 10 U-P Plus, tlakový pod umyvadlo, 2kW/230V 201397 Stiebel-Eltron
Malý zásobník ESH 10 Plus pro odběrná místa nacházející se těsně vedle sebe je praktický malý zásobník ESH to pravé. Neboť tento přístroj odolný proti tlaku lze nejen prostorově úsporně namontovat, ale také velmi snadno ovládat. Díky plynulému nastavení teploty dokáže tento malý zásobník ideálně pokrýt malou až střední potřebu teplé vody v kuchyni a koupelně. Dokonce je vhodný i pro krátké sprchování. Malý zásobník ESH přesvědčí nejen svým výkonem. Zaujme rovněž minimální pohotovostní spotřebou elektrického proudu, které dosahuje díky velmi kvalitní izolaci. Malý zásobník na 10 litrů Tlakové připojení k zásobování jednoho nebo několika odběrných míst. Plynulé nastavení teploty od cca 35 °C do 82 °C s možností omezovače teploty.
Technické parametry:
- Barva: bílá
- Objem: 10 l
- Napětí: 230 V AC
- Příkon: 2000 W
- Montáž: svislá
- Hmotnost bez vody: 8 kg
- Rozměry: 506 x 296 x 276 mm
- Energetická třída účinnosti: A
- Stupeň krytí: IP24
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pod odběrné místo, malé zásobníkové ohřívače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 4017212013977 |
| Barva: | Bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 2000 W |
| Výrobní společnost : | STIEBEL ELTRON spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dopraváků 749/3 184 00 Praha 8 - Dolní Chabry |
| E-mail : | technik@stiebel-eltron.cz |
