Ohřívač vody 10litrů, ESH 10 U-N Trend plastová nádrž, beztlakový pod umyvadlo, 2kW/230V 201391 Stiebel-Eltron
Urovnejte snadnou cestu teplé vodě
Pokud hledáte jednoduché řešení pro vaše umyvadlo, abyste nikdy neměli nedostatek teplé vody, dokážeme poradit.Tento malý zásobník pokrývá střední potřebu teplé vody.To znamená, že odčerpáte až deset litrů vody o teplotě 40 °C.
Správné a dobré připojení
Dlouhý připojovací kabel nabízí při instalaci pod umyvadlem určitou flexibilitu.Odborník vám tak jednotku namontuje snadno a rychle.
Technické parametry:
- Připojovací příkon: 2 kW
- Kontrukce: beztlakový
- Třída energetické účinnosti: A
- Jmenovitý objem: 10 l
- Provedení: Malý zásobník
- Konstrukce: rozepnutý
- Způsob montáže: Montáž pod odběrné místo
- Barva: bílá
- Ukazatel teploty: bez
- Výška: 506 mm
- Šířka: 296 mm
- Hloubka: 276 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pod odběrné místo, malé zásobníkové ohřívače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 12.65 kg |
| EAN: | 4017212013915 |
| Barva: | Bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 2000 W |
| Výrobní společnost : | STIEBEL ELTRON spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dopraváků 749/3 184 00 Praha 8 - Dolní Chabry |
| E-mail : | technik@stiebel-eltron.cz |
