Páska stahovací 140x3,5mm černá PVC typ 181850 s hlavicí (100ks=1balení) cimco
vázací stahovací páska z polyamidu pro všeobecné použití s aplikací do otvoru průměru 5 mm s roztažitelnou kotvicí hlavicí pro rychlou a bezpečnou montáž, upevnění a spojování kabelů v jednom vhodné pro použití v konstrukci vozidel a motorů a v leteckém průmyslu
rozměry :
délka : 140 mm
šířka : 3,5 mm
tloušťka pásky : 1,1 mm
barva : černá
odolná vůči UV záření : ano
minimální pevnost : 18 kp
pevnost v tahu : 176 N
technické a chemické vlastnosti :
- páska je vyrobena a certifikována v zemích EU dle ISO EN 50146, IEC 92-101
- páska je netoxická bez halogenů
- samozhášecí
- odolná vůči působení olejů, benzínu, slané vodě
- provozní teplota : -40°C až 105°C
- 100% recyklovatelná
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Černé vázací, stahovací pásky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4021103818503 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Certifikace MIL: | Ne |
| Certifikace UL: | Ano |
| Certifikace VG: | Ne |
| Délka pásky: | 140 mm |
| Druh upevnění: | Rozpěrná kotva |
| Kvalita materiálu: | Ostatní |
| Montážní teplota: | -10 - 85 °C |
| Páskový uzávěr: | Plastový jazýček/výstupek |
| Popisovací plocha: | Bez |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Provedení: | S vnitřním ozubením |
| Reflexní (fluorescenční): | Ne |
| Rozebíratelný uzávěr: | Ne |
| Šířka pásu: | 3,5 mm |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | NÁŘADÍ CIMCO s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 1448 363 01 Ostrov |
| E-mail : | info@cimco.cz |
