Páska stahovací 200x2,5mm bílá PVC (1balení=100ks)
vázací stahovací páska z polyamidu pro všeobecné použití
rozměry :
délka : 200 mm
šířka : 2,5 mm
tloušťka pásky : 1,1 mm
barva : bílá
odolná vůči UV záření : ne
utáhnutí svazku o průměru : 2 - 55 mm
minimální pevnost : 9 kp
pevnost v tahu : 88 N
technické a chemické vlastnosti :
- páska je vyrobena a certifikována v zemích EU dle ISO EN 50146, IEC 92-101
- páska je netoxická bez halogenů
- samozhášecí
- odolná vůči působení olejů, benzínu, slané vodě
- provozní teplota : -40°C až 105°C
- 100% recyklovatelná
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bílé vázací, stahovací pásky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4021103813638 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Certifikace UL: | Ano |
| Délka pásky: | 200 mm |
| Druh upevnění: | Bez |
| Kvalita materiálu: | Ostatní |
| Montážní teplota: | -10 - 85 °C |
| Páskový uzávěr: | Plastový jazýček/výstupek |
| Popisovací plocha: | Bez |
| Povrch: | Ostatní |
| Provedení: | S vnitřním ozubením |
| Reflexní (fluorescenční): | Ne |
| Rozebíratelný uzávěr: | Ne |
| Šířka pásu: | 2,5 mm |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | NÁŘADÍ CIMCO s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 1448 363 01 Ostrov |
| E-mail : | info@cimco.cz |
