Páska stahovací 280x4,5mm modrá PVC (100ks=1balení)
vázací stahovací páska z polyamidu pro všeobecné použití
rozměry :
délka : 280 mm
šířka : 4,5 mm
tloušťka pásky : 1,5 mm
barva : modrá
odolná vůči UV záření : ano
utáhnutí svazku o průměru : 5 - 76 mm
minimální pevnost : 22 kp
pevnost v tahu : 216 N
technické a chemické vlastnosti :
- páska je vyrobena a certifikována v zemích EU dle ISO EN 50146, IEC 92-101
- páska je netoxická bez halogenů
- samozhášecí
- odolná vůči působení olejů, benzínu, slané vodě
- provozní teplota : -15°C až 60°C
- 100% recyklovatelná
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Barevné vázací, stahovací pásky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4021103814666 |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Certifikace UL: | Ano |
| Délka pásky: | 280 mm |
| Druh upevnění: | Zásuvná kotva / zásuvná zarážka |
| Kvalita materiálu: | Ostatní |
| Montážní teplota: | -10 - 85 °C |
| Páskový uzávěr: | Plastový jazýček/výstupek |
| Popisovací plocha: | Bez |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Provedení: | S vnitřním ozubením |
| Reflexní (fluorescenční): | Ne |
| Rozebíratelný uzávěr: | Ne |
| Šířka pásu: | 4,5 mm |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | NÁŘADÍ CIMCO s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 1448 363 01 Ostrov |
| E-mail : | info@cimco.cz |
