Páska stahovací 300x25mm víceúčelová tkanina + polyamid (1balení=10ks) černo-červená
víceúčelová vázací stahovací páska z tkaniny a polyamidu pro všeobecné použití s opakovaným stahováním
rozměry :
délka : 300 mm
šířka : 25 mm
barva : černá - červená
odolná vůči UV záření : ano
pevnost v tahu : 280 N
možnost opakovaného stahování až 10.000 x
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Víceúčelové vázací, stahovací pásky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4021103819029 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Certifikace MIL: | Ne |
| Certifikace UL: | Ne |
| Certifikace VG: | Ne |
| Délka pásky: | 300 mm |
| Druh upevnění: | Bez |
| Kvalita materiálu: | Ostatní |
| Páskový uzávěr: | Uzávěr na suchý zip |
| Popisovací plocha: | Bez |
| Povrch: | Ostatní |
| Provedení: | Páska na suchý zip |
| Reflexní (fluorescenční): | Ne |
| Rozebíratelný uzávěr: | Ano |
| Šířka pásu: | 25 mm |
| Tloušťka pásu: | 2 mm |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | NÁŘADÍ CIMCO s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 1448 363 01 Ostrov |
| E-mail : | info@cimco.cz |
