Páska stahovací 360x7,5mm černá PVC otevíratelná (1balení=100ks)
vázací, stahovací PVC páska s možností znovu otevření zámku pásky
rozměr :
- délka : 360 mm
- šířka : 7,5 mm
barva : černá
pro svazek o průměru : 5 - 100 mm
minimální pevnost : 36 kp
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otevíratelné vázací, stahovací pásky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4021103814970 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Certifikace UL: | Ano |
| Délka pásky: | 360 mm |
| Druh upevnění: | Ostatní |
| Kvalita materiálu: | Ostatní |
| Montážní teplota: | 0 - 75 °C |
| Páskový uzávěr: | Plastový jazýček/výstupek |
| Popisovací plocha: | Bez |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Provedení: | S vnitřním ozubením |
| Reflexní (fluorescenční): | Ne |
| Rozebíratelný uzávěr: | Ano |
| Šířka pásu: | 7,5 mm |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | NÁŘADÍ CIMCO s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 1448 363 01 Ostrov |
| E-mail : | info@cimco.cz |
