Plexo IP55 kabelová vývodka venkovní bez svorkovnice pro zapuštěnou montáž šedá Legrand 069848L
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky Plexo IP55 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 3414971883765 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 85 mm |
| Hloubka (mm): | 61 mm |
| Výška (mm): | 85 mm |
| Materiál: | Plast |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | IP55 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Barva RAL: | 7046 |
| Designová řada: | Plexo IP55 |
| Výrobní společnost : | LEGRAND s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sokolovská 100/94 Praha 8 180 00 |
| E-mail : | technicka.podpora@legrandcs.cz |
