Plexo IP55 nástěnná krabice dvojnásobná vodorovná nebo svislá montáž bílá Legrand 069690L
Nástěnná dvojnásobná montážní krabice Plexo IP55 v barvě bílá pro vodorovnou i svislou montáž
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice na zeď Plexo IP55 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.155 kg |
| EAN: | 3414971881549 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 82 mm |
| Hloubka (mm): | 57 mm |
| Výška (mm): | 155 mm |
| Materiál: | Plast |
| Směr montáže: | Horizontální a vertikální |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | Ostatní |
| Barva RAL: | 9003 |
| Designová řada: | Plexo IP55 |
| Odolné proti nárazům: | Ne |
| S krycím rámečkem: | Ne |
| S otvorem pro zavedení kabelu: | Ano |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | LEGRAND s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sokolovská 100/94 Praha 8 180 00 |
| E-mail : | technicka.podpora@legrandcs.cz |
