Plexo IP55 zásuvka venkovní pro elektromobily kompletní 16A antracit Legrand 069785L
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky Plexo IP55 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3414972310499 |
| Barva: | antracit |
| Šířka (mm): | 82 mm |
| Hloubka (mm): | 63,5 mm |
| Výška (mm): | 84,5 mm |
| Krytí (IP): | IP55 |
| Druh proudu: | AC 1-fázový |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| LED vestavěná: | Ne |
| Materiál kontaktů: | CuZn |
| Povrchová úprava kontaktů: | Postříbřený |
| Provedení: | Ochranný kontakt |
| S přístupovým zámkem: | Ne |
| S uzavíracím mechanismem: | Ne |
| Výrobní společnost : | LEGRAND s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sokolovská 100/94 Praha 8 180 00 |
| E-mail : | technicka.podpora@legrandcs.cz |
